Doplňky

V této skupině naleznete zboží, které se nevešlo do předchozích kategorií: zejména vodovodní baterie, sklo nebo z výrobky z dekorovaného kovu.

Doplňky Prosím pokračujte volbou podkategorie.

Podkategorie

 • Dekorace z plechu

  Představujeme Vám unikátní mexické výrobky z dekorovaného plechu. Použitým materiálem je železo, cín a zejména měď, jejíž žíháním je dosaženo pestré škály zářivých barev. Většinu dekorací lze zavěsit na zeď, některé slouží též jako stínítka svítidel (elektrická instalace není součástí výrobku).

 • Svítící hvězdy a jiná...

  Nezaměnitelně mexickým doplňkem, jak můžete vidět na fotografii z muzea Fridy Kahlo, je svítící hvězda. Hvězdy z naší nabídky jsou buďto skleněné, nebo plechové.

  Plechové hvězdy v sobě mohou mít barevná sklíčka, kamínky nebo jenom drobné otvory. Pokud jimi proniká světlo z bodového zdroje (halogenová nebo wolframová žáovka), vytváří na zdech barevná "prasátka". Plechové hvězdy se nedají využít k plnohodnotnému svícení, jedná se spíše o světelné dekorativní objekty poskytující intimní osvětlení.

  Hvězdy dodáváme bez elektrické instalace (je potřeba doplnit kabelem a objímkou).

 • Vodovodní baterie

  K našim umyvadlům s rohovými dlaždicemi se třemi otvory nabízíme výběr tříotvorových stojánkových baterií, které jsou na našem trhu méně obvyklé.

  Jedná se o produkty italské firmy Faris, řadu Liberty, které splňují nároky na nejvyšší kvalitu, a přitom jsou cenově dostupné.

 • Catrina (tradiční...

  V této kategorii najdete vybrané předměty z ostatních kategorií s motivem tradičních mexických smrtek.

 • Sklo

  Tradiční mexické foukané sklo je typické svými robustními tvary a množstvím bublinek uvnitř tavné hmoty.

 • Zrcadla

  Tradiční mexická zrcadla s rámy ze zdobeného plechu, některé dekorované ručními obklady 5x5 cm, a dřevěné rámy na zrcadla.

Slevy

Odkládací plocha na kuchyňské náčiní