Listely a doplňky

Pro víceinformací o našich obkladech a listelách si prosím přečtěte naše Povídání o obkladech, a před instalací prosím čtěte naše Doporučení k instalaci.

Listely a doplňky Prosím pokračujte volbou podkategorie.

Podkategorie

 • Baguety

  Baguety jsou jednoduchá bombáta s jedním vyklenutím, vyrobená z pálené hrnčířské hlíny a ručně dekorovaná. Některé dekory se nanášejí štětcem (efekt Brochss), jiné máčením. Barva baguet nemusí vždy nutně korespondovat s barvou jednobarevných obkladů, i když názvy jsou shodné. To je dáno tím, že přírodní pigmenty jsou míchány ručně na základě zkušenosti, odstín proto vždy vyjde trochu jiný. Ujišťujeme naše zákazníky, že výsledný celek (při kombinování listel a obkladů), tím nebude narušen, naopak - oživen.

  Rozměry: cca 10,5 x 3,5 cm.

  Pro víceinformací o našich obkladech si prosím přečtěte naše Povídání o obkladech, a před instalací prosím čtěte naše Doporučení k instalaci.

 • Pecho de Paloma...

  Pecho de Paloma jsou bombáta se třemi vyklenutími (pouze u typu označeného NVO je místo prostředního vyklenutí hrana), vyrobená z pálené hrnčířské hlíny a ručně dekorovaná. Některé dekory se nanášejí štětcem (efekt Brochss), jiné máčením. Barva listel nemusí vždy nutně korespondovat s barvou jednobarevných obkladů, i když názvy jsou shodné. To je dáno tím, že přírodní pigmenty jsou míchány ručně na základě zkušenosti, odstín proto vždy vyjde trochu jiný. Ujišťujeme naše zákazníky, že výsledný celek (při kombinování listel a obkladů), tím nebude narušen, naopak - oživen.

  Rozměry: cca 10,5 x 5 cm.

  Pro víceinformací o našich obkladech si prosím přečtěte naše Povídání o obkladech, a před instalací prosím čtěte naše Doporučení k instalaci.

 • Angulos a Codos...

  Angulos (ukončení hran) a Codos (ukončení rohů) jsou prvky, kterými můžete zajímavým způsobem vyřešit napojení dvou pravoúhlých ploch - například okraje umyvadlového pultu, parapetu, zděné police apod.

  Některé dekory se nanášejí štětcem (efekt Brochss), jiné máčením. Barva rohových prvků nemusí vždy nutně korespondovat s barvou jednobarevných obkladů, i když názvy jsou shodné. To je dáno tím, že přírodní pigmenty jsou míchány ručně na základě zkušenosti, odstín proto vždy vyjde trochu jiný. Ujišťujeme naše zákazníky, že výsledný celek (při kombinování listel a obkladů), tím nebude narušen, naopak - oživen.

  Rozměry: Angulos (ukončení hran): vnější rozměr: cca 10,5 x 4,5 x 4,5 cm, vnitřní rozměr: cca 10,5 x 4 x 4 cm

  Codos (ukončení rohů): vnější rozměr: cca 4,5 x 4,5 x 4,5 cm, vnitřní rozměr: cca 4 x 4 x 4 cm

  Pro více informací o našich obkladech si prosím přečtěte naše Povídání o obkladech, a před instalací prosím čtěte naše Doporučení k instalaci.

Slevy

Odkládací plocha na kuchyňské náčiní