Pecho de Paloma (holubí hruď)

Pecho de Paloma jsou bombáta se třemi vyklenutími (pouze u typu označeného NVO je místo prostředního vyklenutí hrana), vyrobená z pálené hrnčířské hlíny a ručně dekorovaná. Některé dekory se nanášejí štětcem (efekt Brochss), jiné máčením. Barva listel nemusí vždy nutně korespondovat s barvou jednobarevných obkladů, i když názvy jsou shodné. To j...

Pecho de Paloma jsou bombáta se třemi vyklenutími (pouze u typu označeného NVO je místo prostředního vyklenutí hrana), vyrobená z pálené hrnčířské hlíny a ručně dekorovaná. Některé dekory se nanášejí štětcem (efekt Brochss), jiné máčením. Barva listel nemusí vždy nutně korespondovat s barvou jednobarevných obkladů, i když názvy jsou shodné. To je dáno tím, že přírodní pigmenty jsou míchány ručně na základě zkušenosti, odstín proto vždy vyjde trochu jiný. Ujišťujeme naše zákazníky, že výsledný celek (při kombinování listel a obkladů), tím nebude narušen, naopak - oživen.

Rozměry: cca 10,5 x 5 cm.

Pro víceinformací o našich obkladech si prosím přečtěte naše Povídání o obkladech, a před instalací prosím čtěte naše Doporučení k instalaci.

Zobrazit

Pecho de Paloma (holubí hruď) Počet produktů: 28

Zobrazují se 1 – 28 z 28 položek
Zobrazují se 1 – 28 z 28 položek