Nábytek

Ručně vyřezávaný nábytek s mexickými motivy. Pokud není uvedeno jinak, jedná se o materiál Pino Mexicano, což je mexická borovice, která však nemá mnoho společného s borovicí známou u nás. Nábytek z tohoto dřeva dobře snáší vodu, což ho předurčuje zejména k využití na výrobu koupelnových skříněk. Současně je to materiál tvárný, takže umožňuje zd...

Ručně vyřezávaný nábytek s mexickými motivy. Pokud není uvedeno jinak, jedná se o materiál Pino Mexicano, což je mexická borovice, která však nemá mnoho společného s borovicí známou u nás. Nábytek z tohoto dřeva dobře snáší vodu, což ho předurčuje zejména k využití na výrobu koupelnových skříněk. Současně je to materiál tvárný, takže umožňuje zdobení bohatým vyřezáváním.

Zobrazit

Nábytek Prosím pokračujte volbou podkategorie.

Podkategorie

 • Dveře

  Dveře s ručně vyřezávaným mexickým motivem. Cena je včetně zárubně, bez kování.

  Druhy motivů: ALCATRAZ (kala), GIRASOL (slunečnice), COMBINADO (kombinovaný kala + slunečnice), PAVOREAL (páv), CABALLO (kůň).

  Dveře jsou z důvodu odlišných zvyklostí konstrukce vyráběny v ČR s použitím originální ručně vyřezávané výplně dovezené z Mexika.

  Do poznámky k objednávce prosím uveďte rozměr dveří (60, 70, 80, 90 cm), hloubku zárubně (tloušťku stěny) a také to, zda chcete dveře pravé či levé.

  Dveře jsou pouze na objednávku. Pro upřesnění dodací lhůty nás prosím kontaktujte.

 • Nábytek

  Kromě nábytku, který je skladem a ihned v odběru (jednotlivé produkty této sekce) pro Vás můžeme nechat v Mexiku vyrobit na zakázku jakýkoliv kus nábytku podle Vámi dodaných rozměrů či náčrtku.

  Pro individuální cenovou nabídku a dodací lhůtu nás prosím kontaktujte.

Slevy

 • Orquideas
  Orquideas

  Zápustné umyvadlo oválné STŘEDNÍ bez...

  5 394,00 Kč -40% 8 990,00 Kč
Odkládací plocha na kuchyňské náčiní