Možné způsoby doručení

Malé zásilky do hmotnosti 5 kg odesíláme Českou poštou jako Balíček do ruky v ceně do 165,- Kč.

Střední zásilky do 150 kg odesíláme službou DPD, rozdělené do balíčků po max. 15ti kg. Cena jednoho balíčku je kolem 200,- Kč (po ČR). Konkrétní cenu Vám spočítá e-shop v rámci objednávky.

Zásilky na SLOVENSKO zasíláme službou DeliBarry za ceny kolem 10 EUR za balíček. Konkrétní cenu Vám e-shop spočítá automaticky před dokončením objednávky.

V cenách je zahrnuto balné 50,- Kč a pokud jako způsob úhrady zvolíte dobírku, bude k nim připočteno ještě dobírečné podle ceníku dopravce.

Pro větší objednávky využijte možnost zavážky naším vozem, kdy účtujeme 7,- Kč za km jízdy (jako výchozí bod trasy se použije adresa našeho showroomu Praha 3, Prokopova 13, počítá se cesta tam i zpět.)

  • Veškeré zboží předávané k přepravě je důkladně zabaleno s ohledem na typ zboží a náročnost přepravy. Obklady jsou vybalovány z originálních krabic, přebaleny a odděleny každý kus zvlášť pásem pěnové hmoty o tloušťce 2 mm a uloženy do krabic s hojnou papírovou výplní. Umyvadla jsou přepravována ve zvlášť k tomu určených krabicích s pěnovou výplní, která chrání umyvadlo před poškozením i v případě pádu z přepravního pásu v třídírnách přepravců. Za bezeškodní průběh přepravy zodpovídá dopravce. Více o tom a o možnosti reklamací, resp. nepřijetí viditelně poškozených zásilek prosím čtěte v sekci "Poškození při přepravě" a také "Všeobecné obchodní podmínky".