(1) Vrácení zboží ihned po doručení – odstoupení od kupní smlouvy uzavírané na dálku prostřednictvím internetu

V případě, že nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni s dodaným zbožím, máte právo jej do 14-ti dní ode dne doručení vrátit. V takovém případě Vám ihned po jeho obdržení poukážeme Vámi uhrazenou cenu objednávky. Od této částky se odečte pouze Vámi uhrazená cena za dopravu zboží k Vám. Při vracení zboží se prosím řiďte několika zásadami:

- zboží vracejte (posílejte) pouze v originálním obalu. Zboží balíme tak, jak to podle našich dlouholetých zkušeností nejvíce vyhovuje podmínkám kurýrní přepravy, proto se prosím snažte vracené zboží zabalit podle možností stejně, aby bylo po dobu přepravy chráněno proti poškození.
- Do zásilky prosím uveďte své jméno (stejné jakým byla učiněna objednávka) nebo identifikaci objednávky (její písmenný kód). Nezapomeňte na číslo účtu nebo adresu PayPal účtu na vrácení peněz! Důvod vracení zboží uvádět nemusíte.
- Volba kurýrní společnosti stejně jako úhrada nákladů za vrácení (odeslání zboží zpět k nám) je na Vás.

  • Zaručujeme Vám, že ihned, jakmile obdržíme neporušené zboží zpět, poukážeme jeho plnou cenu na Váš účet.

(2) Vrácení zbylého zboží

Může se stát, že při vaší stavbě dojde k malým odchylkám od projektu a některé prvky zbydou. V takovém případě Vám nabízíme možnost vrácení nepoužitého zboží oproti finanční kompenzaci, která se rovná vámi zaplacené ceně za zboží mínus 30% manipulačního poplatku. V případě, že budete chtít pouze jedno zboží vyměnit za druhé, výše manipulačního poplatku odečítaného od vámi uhrazené ceny je pouze 15%.

Při vrácení postupujte obdobně jako podle bodu (1), do zásilky navíc uveďte, zda máte zájem o vrácení peněz nebo o výměnu za jiné zboží.

Upozorňujeme, že veškeré vracené zboží musí být nepoškozené, čisté a nepoužité – například zaprášené, pocákané obklady nebo obklady se setřeným stavebním lepidlem na zadní straně nemohou být pro výměnu uznány.