O nás

La Lagartija působí na českém trhu od roku 2008.

Všechny produkty, které nabízíme, byly vyrobeny ručně a jen s minimálním nebo žádným zapojením strojů. Specifika ruční práce v sobě zahrnují nejen dnes tolik žádanou patinu, ale i vysoké nároky na kvalitu a výstupní kontrolu.

Od samého svého začátku jsme byli rodinná firma se zaměřením na individuální přístup ke každému zákazníkovi.

  • Mezi našimi zákazníky jsou lidé, kteří si na nepravidelnostech, odchylkách a "vadách" na kráse zakládají, protože v nich spatřují nenapodobitelný punc ruční práce. Jsou však i tací, kteří se snaží nepravidelnosti pokud možno minimalizovat. Ani jednu možnost neupřednostňujeme - myslíme si, že každý má právo na svůj názor. A snažíme se vždy maximálně vyjít vstříc oběma těmto skupinám.
  • Nabízíme poradenství - Váš interiér Vám můžeme pomoci "vymyslet" jen na základě např. Vašich preferencí (barvy, druhu dekoru...), anebo, pokud máte vlastní přesnou představu, můžeme ji zvizualizovat a pomoci Vám ověřit, jak bude tato představa fungovat v konkrétním interiéru.
  • Na umyvadla poskytujeme doživotní záruku, na obklady zase množstevní slevy

Ukázky z výrobních procesů v našich dílnách v Mexiku

Podívejte se na následující video:

Napsali o nás

"V první řadě bych Vám chtěla ještě jednou moc a moc poděkovat za Vaši ochotu, Vám i obsluze Vašeho showroomu! Vyšli jste mi maximálně vstříc, a jak jsem stará, tak s ochotou jsem se moc často nesetkávala, a proto si takového přístupu moc vážím." --- Dana

"Chodím se dívat již 4 roky, kdy opravujeme dům. Nemůžu se dočkat, až si letos vybereme nějaké umyvadlo. Za originalitou se vyplatí dojet i z Moravy... Přeji hodně spokojených zákazníků." --- Věra

"Vyrazili jste mi dech. Opravdu neskutečná nádhera a takový výběr, až mám slzu v oku. Smekám!" --- Jaroslava

Více o nás, naší filozofii a výrobních postupech se dočtete na našem blogu.