Vážení zákazníci,

Abychom rozptýlili občasné obavy, zda Vám naše ručně malovaná umyvadla dlouho vydrží, zda se nerozbijí například při pádu těžkého předmětu do umyvadla, zda se neoprýskají tehdy, když kolem nich budete stěhovat třeba novou pračku, rozhodli jsme se přistoupit ke kroku, který nemá v našich zeměpisných podmínkách obdobu:

Dáváme Vám doživotní záruku na všechna umyvadla.

Přitom se Vás nebudeme ptát, jakým způsobem k poškození došlo, zda to bylo při montáži, při běžném používání, nešťastnou náhodou, nedbalostí nebo úplně jiným způsobem.

Jediné, co budeme od Vás pro uplatnění záruky požadovat, je kopie nákupního dokladu a fotografie poškozeného umyvadla (obojí stačí e-mailem).

Podmínky platnosti záruky:

  • Umyvadlo musí být zakoupeno se slevou nejvýše 5%
  • K umyvadlu musíte mít nákupní doklad (alespoň v digitalizované podobě - stačí i foto)
  • Je lhostejný důvod poškození stejně jako doba uplynuvší od nákupu

Záruka je pochopitelně omezena tím, zda máme v okamžiku, kdy záruku uplatňujete, na skladě Váš původní dekor umyvadla. Pokud nemáme, můžeme ho objednat (s dodací lhůtou 3-12 měsíců), nebo si můžete vybrat dekor jiný, který skladem je.

Záruka se vztahuje na výměnu každého kusu u nás zakoupeného umyvadla pouze jedenkrát (není možné uplatňovat nárok na druhou a vícečetnou výměnu).