Ručně malovaná umyvadla a obklady, unikátní doplňky pro Váš dům

Showroom: Prokopova 13, Praha 3, tel. 77 66 22 031, email


Představujeme Vám kolekci
ručně vyrobených a ručně malovaných umyvadel
dovezených z Mexika.

Proč právě z Mexika? Právě zde má tradiční hrnčířství, nazývané "Talavera", dlouholetou tradici, která se datuje prakticky od prvních let španělské kolonizace. Kombinuje v sobě prvky italských, španělských a indiánských keramických technik a v řadě vzorů nalezne pozorný divák i prvky arabské estetiky, kterou s sebou Španělé do Mexika přivezli a ta zde zdomácněla. Mexičtí malíři mají svůj nenapodobitelný rukopis a současně cit pro veselé a optimistické barvy, které - jak jsme si již mnohokrát ověřili - nalézají své věrné příznivce i u nás v Čechách, na Moravě i na Slovensku.

La Lagartija se snaží pečlivě vybírat dekory umyvadel tak, aby mezi nimi byly zastoupeny jak originální a nezaměnitelné mexické motivy, tak i neutrální dekory, které bychom dnes spíše zařadili ke stylu "Provence". Jsme rádi, že můžeme dnes, po několika letech práce a neustálého rozšiřování naší nabídky, poskytnout výběr široký tak, že si u nás vybere opravdu každý: od majitele mexické restaurace po výtvarně založené lidi, rekonstruující třeba staročeskou usedlost.

Samozřejmostí je pro nás dohled nad kvalitou a kompatibilita s evropskými normami. Otvor pro výpust musí mít předepsaných 40 mm, otvory pro baterii zase potřebný odstup a velikost. Vždy se snažíme mít skladem několik tvarových variant od každého umyvadla, protože nejen dekor sám o sobě, ale i tvar umyvadla má podstatný vliv na výsledný estetický efekt.

I když není v podmínkách ruční výroby možné dodržet absolutní bezchybnost (a do jisté míry je i malá nepřesnost součástí estetiky ruční práce), se svými zákazníky se nikdy nehádáme. Proto jakákoliv vada, pro kterou nebudete s výrobkem spokojeni, je důvodem k vrácení či výměně zboží, a nezáleží přitom na tom, o jak malou či diskutabilní vadu se jedná. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.

Kliknutím na obrázky vstoupíte do galerií...

Zanechte své dojmy či komentář na veřejné tabuli:
Obchod La Lagartija provozuje Bea Fleissigová, IČO: 10166785, DIČ CZ435225132. Kamenný obchod na adrese: Praha 3, Prokopova 13, tel. +420 77 66 22 031. Nejsme plátci DPH. Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a obrázků dovoleno pouze s výslovným souhlasem provozovatele. Webdesign: © 2012


Flag Counter
Počítadlo od 16.10.2012

FAQ